077-7069393 | 058-7069393
פתרונות אינטרנט
058-7069393

עיצוב אתרים, הקמת אתרים, אחסון אתרים וקידום אתרים


אנו מפתחים אתרי אינטרנט מתקדמים (Web 2.0) עם תמיכה מובנית בסמארטפון וטאבלט (Responsive Design) מבוססי HTML5 ,Ajax ו-CSS3 עם תאימות מלאה לגוגל (לא פלאש) וכלי קידום אתרים מובנה (SEO). לכל האתרים מערכת ניהול תוכן Fastweb2 (פיתוח מקורי כחול-לבן) הכוללת את כל הרכיבים לניהול יעיל, נוח וידידותי של אתר האינטרנט שלכם.

כל החבילות כוללות את כל המודולים והפונקציות; ההבדל הוא בכמות הנמענים במערכת הדיוור, בכמות המוצרים בחנות, במספר הבלוגים האישיים הכלולים בחבילה הנבחרת ובכמות תיבות הדואר בחבילת האחסון. כל עיצוב בגלריית התבניות שלנו ניתן לקבל בכל צבע שתבחרו (ללא תוספת מחיר), התוכן והתמונות הם להדגמה בלבד. ניתן גם להזמין עיצוב אישי הכולל עבודה של מעצב לפי דרישות וצרכי הלקוח.

להלן המודולים והפונקציות:

עמודי תוכן

סליידרים

עמודי נחיתה

כלי קידום SEO

מנהל פניות

אלבום תמונות

לוח אירועים

מערכת דיוור

מסחר אלקטרוני

מנהל תוכן ומעקב

בלוג מובנה

תגובות גולשים

חיפוש מתקדם

שיתוף חברתי

טופס צור קשר

שלח לחבר

גרסא להדפסה

מערכת סקרים

כמו כן, החבילות כוללות שם דומיין אישי רשום על שמך בסיומת לבחירתך: com .net .org .info .biz. מתנה, חבילת אחסון ללא הגבלת נפח ותעבורה, תיבות דואר אלקטרוני עם סינון דואר זבל ואנטי וירוס וממשק אינטרנטי לתיבת הדואר בעברית. לחצו למפרט ולהזמנה.

ל"עידן-הדלי Fastweb2" ניסיון של כ-15 שנה בעיצוב והקמת אתרים, ניתוח ואפיון מערכת, פיתוח אפליקציות אינטרנט ומתן שירותי מומחה לארגונים וחברות. "עידן-הדלי Fastweb2" מספקת גם שירותי אחסון אתרים וניהול שמות מתחם במגוון חבילות ופתרונות.

הנוכחות שלך ברשת האינטרנט

עם מערכת ניהול התוכן שלנו תוכלו לחסוך זמן עבודה יקר והוצאות מיותרות בכל הפעולות הנדרשות לביסוס הנוכחות שלכם באינטרנט.

  • הפכו כל עמוד באתר שלכם לעמוד נחיתה או עמוד מכירה, הוסיפו אירועים עם טופס הרשמה מובנה ושתפו אותם ברשתות החברתיות בלחיצת כפתור.
  • העלו תמונות לסליידר המובנה בכל עמוד, הוסיפו סרטונים מיוטיוב והפכו את עמודי האתר לחגיגת מדיה אמתית. עודדו את הגולשים שלכם להירשם לניוזלטר המובנה במערכת (מותאם לחוק הספאם) ושלחו להם ברכות לחג, קופוני הנחה ותכנים מעניינים.
  • הכל במקום אחד! נהלו את כל הפרסומים שלכם ממקום אחד ופנו זמן יקר לעבודה האמתית שלכם. פאסטווב 2 מאפשרת היום לכל עסק בכל גודל לצמצם פערים ולזנק לקדימת האינטרנט והכל במחיר שפוי וידוע מראש, ללא הפתעות בהמשך הדרך ועם אתר הכולל מראש את כל מה שתצטרכו גם בעתיד.

האחריות לכניסה לדיגיטל מוטלת קודם על בעלי העסקים עצמם: המוטיווציה והתשוקה לדיגיטל צריכה להגיע מהם, והם חייבים להכיר את מכלול הכלים שעומדים לרשותם ולהשתמש בהם ביעילות. הדרך לעשות זאת: ללמוד בקורסים, להתנסות בכלים השונים (תחילה בתקציבים צנועים), ותמיד למדוד מה עובד ומה לא."

דה-מרקר, 12.05.2014

...עסקים קטנים שגילו את פוטנציאל השיווק הדיגיטלי מצליחים לבלוט מול המתחרים, לצמוח ולהרחיב את מעגל הלקוחות מעבר לגבולות השכונה."
...לאחר שהם בוחרים את הערוץ המתאים להם, מגלים בעלי העסקים שכל החלטה כרוכה בהשקעה כספית, ולא פחות מכך - בהשקעת זמן יקר. הדבר נכון במיוחד לכ–50% מהעסקים בישראל, כ–250 אלף עסקים שאינם מעסיקים עובדים ונדרשים לבצע את הפעילות הדיגיטלית בעצמם."

דה-מרקר, 13.05.2014


חדש!
נוכחות חזקה ברשת ובדיגיטל ללא השקעת זמן ומשאבים מיותרים
MY HOME - הגעת הביתה.

myhome_logo_black
077-7069393


הודעה:


info@fastweb2.co.il

058-7069393

077-7069393